Akbank'tan İsthanbul'a kredi kolaylığı

Akbank'tan İsthanbul'a kredi kolaylığı

Han Yapı, Akbank ile vardığı anlaşmayla 1 yıl ödemesiz kredi dönemini başlattı.

Akbank'tan İsthanbul'a kredi kolaylığı
16px
24px
19.12.2006 11:53
ABONE OLgoogle

Han Yapı Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Leyla Üstel Çağatay yaptığı açıklamada, alternatif ödeme planları ile İsthanbul Evleri'nden daire sahibi olmak isteyenlere önemli ödeme kolaylıkları sunduklarını duyurdu.

Çağatay, İsthanbul Evleri'nin 700 daireyi kapsayan üçüncü faz satışı için Akbank'ın daha öncede 24 ay için yüzde 0,14 ve 60 ay için yüzde 0,99 ile piyasanın en düşük faiz oranlarını sunduğunu hatırlatarak, yeni ödeme sistemlerinin satışlara ciddi katkı sağlayacağını söyledi.

Akbank ile varılan anlaşmayla gelir miktarı ve periyodu farklıklı hemen herkesi kucaklamayı planladıklarını anlatan Çağatay, şöyle devam etti:

"Han Yapı olarak sektörde yine bir ilke imza atıyoruz. Ülkemiz insanlarını konut sahibi yaparken, bu kişilerin kendi ekonomik koşullarına uygun alternatifler üretmeyi misyon edindik. Akbank ile vardığımız anlaşmayla ilk kez gayrimenkul sektöründe 1 yıl ödemesiz konut kredisi uygulamasını başlatıyoruz. Bunun yanı sıra üç ayda bir ödemeli veya 60-120 ay vadeli üç ayda ya da altı ayda bir ara ödemeli alternatifler sunuyoruz. Müşterimizin koşulları neye uygunsa, o pozisyona uygun ödeme planları yaratıyoruz. Bir başka deyişle müşteri bizim koşullarımıza değil, biz müşterimizin koşullarına uyuyoruz."
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde