Acı gerçeği İstanbul'da öğrendi

Acı gerçeği İstanbul'da öğrendi

Edin ailesinin hayatta kalan tek çocuğu Murat Edin'e acı gerçek psikolog eşliğinde söylendi..

Acı gerçeği İstanbul'da öğrendi
16px
24px
06.10.2008 07:47
ABONE OLgoogle

Kaz Dağları'nda Zeytinli Çayı'nın taşması sonucu sele kapılarak çocukları Mete Cem (12), Serra Şirin (10) ve Aliye (7) ile can veren Kemer Country'nin sahibi Esat Edin'in hayatta kalan tek çocuğu 13 yaşındaki Murat Edin dün eğitim gördüğü Londra'dan İstanbul'a geldi.

THY uçağıyla tek başına gelen Edin acı gerçeği havalimanından çıktıktan hemen sonra öğrendi. Yakınlarının küçük çocuğa babası ve kardeşlerinin öldüğünü psikolog eşliğinde söyledikleri öğrenildi. Bu arada Edin'in rahatsızlanmasına karşı havalimanında bir ambulansın özel olarak bekletildiği belirtildi.

Küçük Edin daha sonra Kemer Country'deki evine götürüldü. Bu sırada bayram tatilinden dönen işadamı Cem Boyner, küçük çocuğu bekleyen gazetecilere "Çocuğun ne halde olduğunu biliyor musunuz? Fotoğrafını çekemezsiniz" diye müdahale etti. Görevli komiserlerle konuşan Boyner beklerken, Edin polis tarafından uçağın altından alınarak VIP'ten çıktı.

TAZİYE DEFTERİ
Edin ve çocukları için Country Kulübü'nde ise taziye defteri açıldı. Edin ailesinin bugün cenazelerinin kalkacağı Teşvikiye Camisi'ne de 6 tane taziye defteri konacağı belirtildi.

Pervin Metin/Sabah

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde