Polat: "Transferi kapattık."

Polat: "Transferi kapattık."

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, transferi kapattıklarını açıkladı. Ön libero mevkii için bir çok futbolcuyla temasa geçtiklerini ancak bazı oyuncuların...

 Polat: "Transferi kapattık."
16px
24px
26.08.2006 23:22
ABONE OLgoogle

 Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, transferi kapattıklarını açıkladı. Ön libero mevkii için bir çok futbolcuyla temasa geçtiklerini ancak bazı oyuncuların Türkiye'ye gelmek istemediğini, bazılarını da kulüplerinin bırakmadığını söyleyen Polat, "Transferi kapattık. Bundan sonra yolumuza kadromuzdaki mevcut oyuncularla devam edeceğiz" diye konuştu.

EMANA DA OLMADI

Transfer sezonun bitmesine sayılı günler kala oyuncu arayışlarını sürdüren Sarı-kırmızılı ekipte, Kamerunlu futbolcu Achille Emana'nın transferi olmadı. Sportif Direktör Mustafa Turgun, Emana transferinin gerçekleşmediğini kaydetti. Turgun, Kamerunlu futbolcuyla her konuda anlaşmalarına rağmen, kulübü Toulouse'nin oyuncuyu bırakmaması üzerine bu transferin "olumsuz" şekilde sonuçlandığını söyledi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde