Yeliz Şar'dan iskelede spor

Yeliz Şar'dan iskelede spor

Güzelliğiyle dillerden düşmeyen oyuncu Yeliz Şar, bu yıl rotasını birçok ünlü gibi Bodrum'a çevirdi. Yıllara meydan okuyan 46 yaşındaki Yeliz Şar, Bodrum Turgutreis'te deniz ve güneşin keyfini çıkardı.

Yeliz Şar'dan iskelede spor
16px
24px
25.06.2024 09:07Güncelleme: 25.06.2024 09:14
ABONE OLgoogle

Yeliz Şar, meslektaşı Tolga Güleç ile Ağustos 2013'te Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde nikâh masasına oturmuş, Aralık 2017'de Kartal Adliyesi'nde görülen davayla anlaşmalı olarak yıllarını ayırmıştı.

Sürpriz boşanmanın ardından 2019'da iş insanı Sadettin Saran'la altı ay aşk yaşayan ünlü oyuncu, önceki gün Turgutreis'te bir otelin plajında objektiflere yansıdı.

GENÇLERE TAŞ ÇIKARTTI 

Yaklaşık bir yıldır ekranlardan uzak olan Şar, Bodrum'da tatilin tadını doyasıya çıkarıyor. Son olarak 'Kısmet' dizisinde rol alan 46 yaşındaki oyuncu, fit hali ve güzelliği ile tüm bakışları üzerinde topladı.

İSKELEDE ESTETİK HAREKETLER 

Denize girmeden önce iskelede estetik hareketler yapan Yeliz Şar, egzersiz sonrası sıcağa daha fazla dayanamadı ve kendini Ege'nin serin sularına bıraktı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde