Ünlü çift Jennifer Lopez ve Ben Affleck denedi ama olmadı

Ünlü çift Jennifer Lopez ve Ben Affleck denedi ama olmadı

Dünyaca ünlü çift Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in ayrılmak üzere olduğu ortaya çıktı.

Ünlü çift Jennifer Lopez ve Ben Affleck denedi ama olmadı
16px
24px
16.06.2024 10:16Güncelleme: 16.06.2024 10:18
ABONE OLgoogle

2002-2004 yılları arasında birlikte olduktan sonra yolları ayrılan ve 2021'de tekrar aşk yaşamaya başlayarak 2022'de evlenme kararı alan Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in ilişkisinde sona yaklaşılıyor. 

Son dönemde ikili arasında gerilimin çok yüksek olduğu ve 54 yaşındaki Lopez ile Affleck'in evlerini ayırdığı belirtildi. 

Birliktelikleri boyunca birçok etkinliğe katılan ve boy gösteren çifte yakın kaynaklar iki ismin de tükendiğini ve ilişkiyi bitirmek istediğini söyledi. 

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan ve çifte yakın bir kaynak, "Jenny artık bıktı ve gerçekten denediğini söylüyor ve artık devam edemeyeceğini söylüyor. Daha iyiye gitmiyor, daha kötüye gidiyor" dedi. 

Jennifer Lopez'in ilişkisini ve evliliğini kurtarmak yerine ikizleri Max ve Emme'ye (16) ve kariyerine odaklanacağı da belirtildi. 

Turneye çıkan fakat yeterli bilet satışı olmadığı için turnesini iptal etmek zorunda kalan Lopez'in turnesini gelecek yıl devam ettirmesi bekleniyor. 

 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde