Ulusoy kameralara fena yakalandı

Ulusoy kameralara fena yakalandı

İşadamı Ulusoy, kavgalı olduğu komşu işyerinin tabelasını sökerken güvenlik kameralarına yakalandı. Daha önce babasıyla olan kavgaları nedeniyle de gündeme gelen Kemal Ulusoy, bu kez..

Ulusoy kameralara fena yakalandı
16px
24px
27.05.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Daha önce babasıyla olan kavgaları nedeniyle de gündeme gelen Kemal Ulusoy, bu kez Etiler'deki işyerinde komşu olduğu Şark Saatçilik'in sahipleri Mustafa ve Mehmet Eliaçık kardeşlerle 'tadilat' yüzünden mahkemelik. İddiaya göre, Eliaçık kardeşlerin yaptığı tadilat sırasında Ulusoy'un işyerinde hasar meydana geldi. Ardından Eliaçık kardeşler hakkında çeşitli suçlamalar ve hakaret içerikli mektuplar makamlara ve apartman sakinlerine gönderildi. Ancak mektupları kimin gönderdiği tespit edilemedi. Eliaçık'ların savcılığa şikayeti üzerin e- mailin Ulusoy'un yanında çalışan Şükrü Atıcı'ya ait telefondan gönderildiği tespit edildi. Ulusoy ve Atıcı hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Bu sırada Şark Saatçilik'in tabelasının sökülmesi üzerine güvenlik kameraları incelendi. Tabelayı sökenin Kemal Ulusoy olduğu anlaşıldı. Ulusoy'un 'mala zarar vermek' suçundan cezalandırılması istendi.

Özkan Tamirak/Akşam

 

 

 


 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde