Ülker, Kurban Bayramı'nı 68 ürünle karşılayacak

Ülker, Kurban Bayramı'nı 68 ürünle karşılayacak

Ülker, yaklaşan Kurban Bayramı'nı 68 çeşit hediyelik ve ikramlık ürünle karşılamaya hazırlanıyor.

Ülker, Kurban Bayramı'nı 68 ürünle karşılayacak
16px
24px
13.06.2024 14:01Güncelleme: 13.06.2024 14:07
ABONE OLgoogle
 

Kurban Bayramı'nı 68 çeşit hediyelik ve ikramlık ürünle karşılamaya hazırlandıklarını belirten Ülker CMO'su Mustafa Kabakçı, Ramazan Bayramı'nın ardından Kurban Bayramı için de hazır olduklarını belirtti.

Kabakçı, Kanky Mini Yumurtaları bu bayramda ilk defa dökme formatında tüketicilerinin beğenisine sunacaklarının bilgisini paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:

"Bu yıl yine ilk defa tüketicimizle buluşan Ülker Laviva, hediyelik kutusunda ve poşet içinde, fındık parçacıklı sütlü ve kakao kremalı çeşitleriyle raflardaki yerini alacak. Ülker Çikolata Truffle, Lokumcuk da yeni hediyelik kutu ve vişne lezzetiyle tüketiciyle buluşacak."

HEDİYELİK VE İKRAMLIK PAZARINDA AÇIK ARA LİDER

Ramazan Bayramı'nda yi bir satış performansı gösterdiklerini anlatan Kabakçı, "İpsos hane tüketim paneli verilerine göre, Ramazan Bayramı döneminde hediyelik ve ikramlık kategorisinde, +3,5 puanlık artışla ciroda yüzde 33,2 pazar payına ulaşarak liderliğimizi pekiştirdik." bilgisini paylaştı.

patronlardunyası.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde