Tavuk Dünyası Gagawa Rusya’da 38. restoranını açıyor

Tavuk Dünyası Gagawa Rusya’da 38. restoranını açıyor

Türk restoran zinciri Tavuk Dünyası’nın Rusya’daki markası GAGAWA Rusya'nın Ural bölgesinde ilk restoranını açıyor.

Tavuk Dünyası Gagawa Rusya’da 38. restoranını açıyor
16px
24px
23.05.2024 23:36Güncelleme: 23.05.2024 23:37
ABONE OLgoogle

Konuyla ilgili haber Vedomosti Ural haber sitesinde yer aldı. Habere göre, Rusya'nın Ural bölgesinde Türk zincirinin yeni bir restoranı açılacak. Mayıs ayının sonunda, bu ünlü zincirin Rusya'daki 38. kuruluşu olacak GAGAWA, Yekaterinburg'da açılacak.

Türk gıda zinciri markası Gagawa Rusya'da önümüzdeki 5-10 yıl içinde Rusya'da 300 yeni mağaza açmayı planlıyor.

Haberde, "GAGAWA, ana malzemenin tavuk olduğu, çeşitli varyasyonlarda servis edildiği, çeşitli garnitürler ve dünyanın dört bir yanından gelen tariflere göre hazırlanan taze salatalarla bir araya getirildiği benzersiz yemek pişirme yaklaşımıyla tanınır." denildi.

Vedomosti Ural, şunu da vurguladı: "Türk zincirinin Urallar'daki ortakları Pizza Miya restoran zincirinin sahipleridir. Bu tür ürünlere olan talebi test etmek ve müşterilerin ilgisini ölçmek için ilk mağazayı VEER Alışveriş Merkezi'nde açmaya karar verdiler. Şirketlerin temsilcileri, işbirliğinin daha da geliştirilmesi ve GAGAWA ağının Urallar'daki varlığının genişletilmesi olasılığını dışlamıyor." 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde