'Taciz işte böyle olur' dedi taciz etti

'Taciz işte böyle olur' dedi taciz etti

Seray Sever'in, "Beni hiç kimse ellemedi" sözleri üzerine ayağa kalkan Ali Poyrazoğlu, taciz etti.

'Taciz işte böyle olur' dedi taciz etti
16px
24px
17.03.2007 10:30
ABONE OLgoogle

"Seray Sever ve Erkekler" adlı programın çekimlerinde ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Seray Sever'e ilginç bir sürpriz yaptı.

Sohbet sırasında Sever'in, "Beni hiç kimse ellemedi" sözleri üzerine ayağa kalkan Poyrazoğlu, "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı" diyerek Sever'i hiç beklemediği bir anda taciz etti.


Sever, birkaç yıl önce bir dergi için erkek kılığına girip, bir gün boyunca erkek gibi yaşadığını, kadınları taciz ettiğini anlatınca Ali Poyrazoğlu, "Bakar mısınız, erkek olunca aklına gelen ilk iş gidip kadınları ellemek olmuş. Çok mu çektin bu işten?” diye sordu.

Bu soru üzerine güzel sunucu, "Hayır, beni kimse ellemedi!" deyinçe olanlar oldu. Bu anı kaçırmak istemeyen Ali Poyrazoğlu, "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı. Her şeyin bir ilki var Seray" diyerek Seray Sever'i taciz etti. Bir anda neye uğradığını şaşıran Sever, "Ali Bey bana hoş bir sürpriz yaptı" dedi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde