Suphiye Orancı'nın Türk filmlerinde figüranlık yaptığı ortaya çıktı.

Suphiye Orancı'nın Türk filmlerinde figüranlık yaptığı ortaya çıktı.

Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Oran'ın, 1980'li yıllarda çekilen İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Perihan Savaş ve Mine Çayıroğlu'nun oynadığı filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıktı.

Suphiye Orancı'nın Türk filmlerinde figüranlık yaptığı ortaya çıktı.
16px
24px
18.04.2024 14:05Güncelleme: 18.04.2024 17:59
ABONE OLgoogle

 

Ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın biyolojik babası olduğunu mahkeme kararıyla ıspatlayan Duygu Nebioğlu'nun kayıp olan ve Almanya'da yaşadığı belirtilen annesi Suphiye Orancı'nın 1980'li yıllarda filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıktı. Dört çocuğunu bıraktıktan sonra kayıplara karışan Orancı'nın Almanya'ya gittiği ve adını Sophia olarak değiştirdiği söylenirken iki çocuğunu daha olduğu iddia edildi. 

TATLISES'LE OYNAMIŞ 

Orancı'nın Türkiye'de olduğu yıllarda İbrahim Tatlıses'in Hülya Avşar'la başrollerini paylaştığı 'Aşıksın' isimli filmde ve Seda Sayan ile oynadığı 'Yorgun' isimli filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıktı. 

Yine Tatlıses'in Perihan Savaş ile oynadığı 'Yalan' ve Mine Çayıroğlu ile oynadığı 'Sarhoş' isimli filmlerde de Orancı'nın figüran olarak yer aldığı belirlendi. 

KOCAM EVDE KONUŞAMAM

 

Öte yandan Duygu Nebioğlu, Müge Anlı’nın programına katılarak annesinin bulunması konusunda yardım istedi. O sırada programa telefonla Almanya’dan bir izleyici bağlandı. Suphiye Orancı'nın Almanya'da yaşayan bir arkadaşı olan Merve Kutlay da Orancı'nın Düsseldorf'a yakın küçük bir kasabada yaşadığını anlattı. "Türkiye'deki kızlarından hiç bahsetmedi. Burada iki kızı var kocası mühendis" açıklamasını yaptı.

 

Yayının ardından izleyici, soluğu Orancı'nın evinde aldı. Kapıyı açmayan ancak soruları diafondan yanıtlayan Orancı'nın "Kocam evde, bu konu hakkında konuşmak iyi bir fikir değil. Benim çocuklarım kimseyi ilgilendirmez" ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

 

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde