Sosyete Göcek'e demirledi!

Sosyete Göcek'e demirledi!

İstanbul cemiyet hayatının ağır topları, hafta sonu Belma Simavi'nin daveti için gittikleri Göcek'te gündüzleri koyları gezerek tekne keyfi yaptı.

Sosyete Göcek'e demirledi!
16px
24px
31.07.2006 15:19
ABONE OLgoogle

İstanbul cemiyet hayatının köklü ailelerinden Erol Simavi'nin eşi Belma Simavi, yaklaşık 10 yıldır geleneksel hale getirdiği davette İstanbul'un ağır toplarını ağırladı. Belma Hanım'ın Göcek Domuz Adası'ndaki daveti için Göcek'e göçen İstanbul'un elitleri gündüzleri tekneleriyle koy koy dolaşarak deniz ve güneşin tadını çıkardılar.

KOÇ DA GÖCEK'TEYDİ
Önceki hafta iki yıl süren dünya turunu tamamlayıp Türkiye'ye dönen Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç da, Belma Hanım'ın daveti için Göcek'e gelen ünlü isimler arasındaydı. Dünya turuna çıktığı 'Nazenin IV' adlı teknesini Göcek'e gönderen Koç, cuma günü arkadaşı Azize Taylan ile birlikte özel uçağıyla Dalaman'a geldi, ardından da helikopterle Göcek'e ulaştı. Rahmi Koç'un başına güneş geçmemesi için denize şapkasıyla girmesi oldukça hoş görüntüler oluşturdu. Ünlü işadamı Kahraman Sadıkoğlu'nun kendisi kadar ünlü katamaran tipi 'My Fantasy' isimli teknesinde ise Yüksel Behlil, Serra-Osman Merzeci, Aslan-Aygen Meseretçioğlu çifti konuk olarak bulunuyordu. Çiğdem Simavi de kendi adını taşıyan teknesinde konuklarını ağırladı.

Çiğdem Simavi, Aydan Semker'in yeni aldığı teknesini teftişe gitti!

Eşref Cerrahoğlu sürat teknesiyle koyları dolaştı.

Bülent Cankurt/Günaydın

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde