Sinan Çetin'i geren Rafael Cemo-Dilan Çiçek Deniz ilişkisi sorusu

Sinan Çetin'i geren Rafael Cemo-Dilan Çiçek Deniz ilişkisi sorusu

Cihangir sokaklarında görüntülenen Sinan Çetin'e şimdilerde Dilan Çiçek Deniz'le yaşadığı aşkla gündemde olan oğlu Rafael Cemo soruldu. Sinan Çetin'in soru karşısındaki gergin hali dikkatlerden kaçmadı.

Sinan Çetin'i geren Rafael Cemo-Dilan Çiçek Deniz ilişkisi sorusu
16px
24px
25.06.2024 12:56Güncelleme: 25.06.2024 12:58
ABONE OLgoogle

Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisi sessiz sedasız biten Dilan Çiçek Deniz'in adı Nisan ayının sonlarında Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile anılmaya başlamıştı.

Aşkı doğrulayan ikili, en son Bodrum'da Umut Ünver tarafından yazın keyfini çıkarırken görüntülenmişti.

Uzun bir süredir ortalarda olmayan baba Sinan Çetin, geçtiğimiz saatlerde Aramızda Kalmasın kameraları tarafından Cihangir sokaklarında görüntülendi. Kameraları gördüğü an gergin bir ruh haline bürünen Sinan Çetin, oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz aşkı sorulduğunda gerginliğini daha da artırdı.

"KONUŞMAMIZ BİTTİ Mİ?"

Önce "Neler yapıyorsunuz?" sorusuna "hiçbir şey" diyerek cevap veren Sinan Çetin, "konuşmamız bitti mi?" diyerek muhabirlerden uzaklaşmaya çalıştı.

"KENDİSİNE SORUN"

Ardından oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz'le yaşadığı aşk sorulduğunda ise "Kendisine sorun, ikinci soruya geçelim" dedi ve kendisiyle görüşmediğini açıkladı...

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde