Şekerbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı'na Tuba Kara Albek atandı

Şekerbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı'na Tuba Kara Albek atandı

Tuba Kara Albek, Şekerbank Yönetim Kurulu'nun kararıyla Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) onayını müteakip geçerli olmak üzere Şekerbank Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Şekerbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı'na Tuba Kara Albek atandı
16px
24px
17.05.2024 18:27Güncelleme: 17.05.2024 18:31
ABONE OLgoogle

Önde gelen ulusal ve uluslararası şirketlerde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Tuba Kara Albek, bankanın insan kaynakları alanındaki tüm fonksiyonlarının yönetimini üstlenecek.

TUBA KARA ALBEK KİMDİR?

İnsan kaynakları alanında farklı kurumlarda görev almış olan Tuba Kara Albek, çalışma yaşamına 1998'de insan kaynakları uzmanı olarak başladı.

Telekom, çağrı merkezi ve perakende gibi sektörlerde üst düzey yöneticilik görevlerini üstlenerek insan kaynaklarının tüm süreçlerinde aktif olarak yer alan Tuba Kara Albek, kurumu, çalışanlarıyla birlikte ileriye taşıyacak iş ve kültüre yönelik transformasyon projelerinin de liderliğini yürüttü.

EN SON ING TÜRKİYE'DE ÇALIŞMIŞTI

Tuba Kara Albek, Şekerbank'ta göreve başlamadan önce, ING Türkiye bünyesinde İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini sürdürmekteydi.

Albek, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Eğitimi Bölümü'nde tamamlamış, yine aynı üniversitede İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine yüksek lisans programına katılmıştır.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde