Roberto Carlos, her maça 5 formayla çıkıyor

Roberto Carlos, her maça 5 formayla çıkıyor

Roberto Carlos, sarı-lacivertli ekibin karşılaştığı rakiplerinin birçok oyuncusunun kıskacından kurtulabilmek için her maça 5 forma ile gidiyor

Roberto Carlos, her maça 5 formayla çıkıyor
16px
24px
01.11.2008 18:56
ABONE OLgoogle

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, sarı-lacivertli ekibin karşılaştığı rakiplerinin birçok oyuncusunun kıskacından kurtulabilmek için her maça 5 forma ile gidiyor.

Milliyet gazetesinin haberine göre; sahaya çıkmadan önce rakip oyuncuların birçoğundan devre arasında ya da maç sonunda forma değişme teklifi alan Carlos, bir karşılaşmada giydiği iki formayı rakip oyunculardan kendisine başvuran ilk iki kişiye armağan ediyor. Ayrıca yanında getirdiği üç formayı da soyunma odasına gelen ve kendisinden forma isteyen rakip takım oyuncularına veren Carlos için her maça beş adet forma götürülüyor.

Fenerium'dan malzeme almak için her futbolcu gibi belli bir kotası olan Carlos, karşılaşmalardaki talebi karşılamak için bu kotayı çoktan aşmış durumda bulunuyor. Carlos'un maçlara götürdüğü formalar için yıllık ücretinden yüklü miktarlarda kesintiler yapılıyor. Fenerbahçeli yöneticiler de araçlarının bagajında çok sayıda imzalanmış Carlos formasını hazır bulunduruyor. Yöneticiler her gittikleri yerde özellikle Carlos'un 3 numaralı ve imzalı forma taleplerini yerine getirmek için tedbirli davranıyor. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde