Puma mağazasındaki forma standında yıldız sayısı krizi

Puma mağazasındaki forma standında yıldız sayısı krizi

Hem Galatasaray hem de Fenerbahçe'nin resmi forma sponsoru olan Puma'nın mağazasında formaların olduğu stantta Galatasaray'ın 4 yıldızlı, Fenerbahçe'nin ise 5 yıldızlı logosunun bulunması tartışmaya sebep oldu.

Puma mağazasındaki forma standında yıldız sayısı krizi
16px
24px
10.07.2024 18:30Güncelleme: 10.07.2024 19:21
ABONE OLgoogle

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin resmi forma sponsoru ve üreticisi Puma'nın mağazalarında satılan formaların üstündeki stantlarda yıldız ayrıntısı sosyal medyada gündem oldu.

YILDIZ SAYISI TARTIŞMA YARATTI

Mağazalarda çekilen fotoğraflarda forma stantlarında Fenerbahçe'nin beş yıldızlı bir logosu, Galatasaray'ın ise 4 yıldızlı bir logosunun kullanıldığı görüldü.

Fotoğraflara sosyal medyada Galatasaraylı sporseverlerden tepki, Fenerbahçeli taraftarlardan ise destek geldi. 

GALATASARAY DEVREYE GİRDİ, PUMA KALDIRDI

Fanatik gazetesinden Can Tongo, Galatasaray'ın girişimleri sonucunda Puma mağazalarından Fenerbahçe'nin beş yıldızlı logosu kullanılan standın kaldırılacağını açıkladı. 

Tongo, "Galatasaray’ın tepkisi sonrasında 5 yıldızlı logo mağazadan kaldırıldı. Diğer mağazalara da kaldırılması yönünde bilgi verildi" dedi.

Puma'nın gelen eleştiriler üzerine iki takımın da logolarını stanttan kaldırmasına ise hem Galatasaraylı hem de Fenerbahçeli taraftarlardan tepki geldi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde