Pensilvanya karıştı: FETÖ elebaşı Gülen'i kamptan çıkardılar

Pensilvanya karıştı: FETÖ elebaşı Gülen'i kamptan çıkardılar

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in Pensilvanya'da bulunan kamptan götürüldüğünü yeğeni Ebuseleme Gülen kamptan çektiği video ile açıkladı.

Pensilvanya karıştı: FETÖ elebaşı Gülen'i kamptan çıkardılar
16px
24px
25.05.2024 12:41Güncelleme: 25.05.2024 12:42
ABONE OLgoogle

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen örgütün bazı İstişare Kurulu üyeleri ve Uzun Cevdet lakaplı Cevdet Türkyolu tarafından, terör örgütünün Pensilvanya’da bulunan kampından götürüldü.

Fethullah Gülen'in yeğeni Ebuseleme Gülen yayımladığı video ile FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in Pensilvanya’daki terör kampından kaçırıldığını duyurdu.

Sosyal medyada yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

"FETÖ elebaşı Fethullah Gülen örgütün bazı İstişare Kurulu üyeleri ve Uzun Cevdet lakaplı Cevdet Türkyolu tarafından, terör örgütünün Pensilvanya’da bulunan kampından götürüldüğünü yeğeni Ebuseleme Gülen kamptan çektiği video ile açıkladı.

İlaçlarla zor ayakta duran Gülen’i tabanı konsolide etmek için ruhani lider olarak kullanmak suretiyle örgütü yönetmeye çalışan, Barbaros Kocakurt’a, Mustafa Özcan’a , Cevdet Türkyolu’na (maymun Cevdet) ve onların birlikte hareket ettiği kişilere yönelik savaş açan Gülenin yeğeni Ebuseleme’nin birbirlerine girdikleri bu sabah itibariyle ayyuka çıkmıştı.

Ebuseleme, Maymun Cevdet ve havarilerine açtığı savaşın ilanını Pensilvanyadaki kamptan bu şekilde gösterdi."

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde