Nesrin Cavadzade aşkı Kaan Yardımcı’da buldu

Nesrin Cavadzade aşkı Kaan Yardımcı’da buldu

Gökhan Alkan'la evliliğin eşiğinden dönen Nesrin Cavadzade, aşkı iş insanı Kaan Yardımcı’da buldu. Çift, önceki gün birlikte yakalandı. Gazetecilerin, "Sevgiliniz, anneniz ile tanıştı mı? Anneniz beğendi mi?" sorusuna güzel oyuncu, "Evet tanıştılar, beğendi beğenmez olur mu!" diye cevap vererek sevgilisinin aileye girdiğini söylemişti.

Nesrin Cavadzade aşkı Kaan Yardımcı’da buldu
16px
24px
18.04.2024 08:41Güncelleme: 18.04.2024 08:43
ABONE OLgoogle

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Nesrin Cavadzade zaman zaman özel hayatıyla da gündeme geliyor.

Son olarak Gökhan Alkan ile birliktelik yaşayan ünlü isim geçtiğimiz dönemde aradığı aşkı sonunda bulmuştu. Sevgilisinin ismini sır gibi saklayan ve geçtiğimiz günlerde gazetecilerin, "Sevgiliniz, anneniz ile tanıştı mı? Anneniz beğendi mi?" sorusuna güzel oyuncu, "Evet tanıştılar, beğendi beğenmez olur mu!" diye cevap vererek sevgilisinin aileye girdiğini söylemişti.

CEVAPSIZ SORULAR

Nesrin Cavadzade'nin beyaz atlı prensinin kim olduğu ortaya çıktı. Nesrin Cavadzade, gönlünü eski TFF Başkanı Servet Yardımcı'nın oğlu Kaan Yardımcı'ya kaptırdı.

İkili, önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını da yanıtsız bırakan çift, aynı araca binerek uzaklaştı. Aileye de giren Kaan Yardımcı'nın, Nesrin Cavadzade sırılsıklam aşık olduğu da konuşulanlar arasında...

 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde