Nerede Adalet!

Nerede Adalet!

AK PARTİLİ BAŞBAKAN ERDOĞAN, DEVLETİN UÇAĞIYLA NİKAH TÖRENLERİNE KATILIYOR.

Nerede Adalet!
16px
24px
26.08.2006 23:01
ABONE OLgoogle

Başbakan Erdoğan, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda ATA uçağının arızalanması sebebiyle nikaha yetişemedi. Erdoğan, yaklaşık 2 saat Trabzon'da kaldıktan sonra Antalya'ya gitti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi ve kızıyla birlikte akşam 19:45'te Trabzon'a geldi. 'ATA' uçağının İstanbul'da arızalanması nedeniyle yaklaşık 4 saatlik bir gecikmeyle Trabzon'a gelen Başbakan Erdoğan'ı havaalanında Trabzon'da bulunan bakanlar karşıladı. Erdoğan, havaalanı çıkışında kendisini meşale yakıp tezahürat yaparak karşılayan bir grup gence arabanın içinden el sallayarak selam verdi. Başbakan Erdoğan, havaalanından Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sahil Sosyal Tesisleri'ne gitti. Güvenlik gerekçesiyle havalimanı VIP salonuna ve park alanına milletvekilleri ve bakanların dışında kimse alınmadı.

Başbakan Erdoğan, KTÜ tesislerinde oğlunu evlendiren Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ve eşi tarafından karşılandı. Erdoğan burada, kızı ve eşiyle birlikte gündüz saatlerinde Dünya Ticaret Merkezi'nde nikahları kıyılan Bakan Özak'ın oğlu Mehmet Akif Özak ile Selda Baykal çiftinin düğün programına katıldı. Başbakan Erdoğan düğünün sonunda gelin ve damat ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başta Başbakan Erdoğan ve bakanlar ile birlikte çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu gecede konuşan Bakan Faruk Özak, davete icap eden Başbakan Erdoğan'a ve diğer davetlilere teşekkür etti. Özak, "Temmuz ayında ilk torun sahibi olarak büyük mutluluk yaşadık. Şimdi ise küçük oğlumu evlendiriyorum. Allah herkese mutluluklar nasip etsin." dedi. Başbakan Erdoğan, eşi ve kızının oturduğu masada, Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babacan ve eşi, Faruk Özak ve eşi ile Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş ve eşi yer aldı.

Başbakan Erdoğan eşi ve kızıyla birlikte düğün salonundan ayrılıp tekrar Trabzon Havalimanı'na gitti. Başbakan Erdoğan'ın taşıyan ve 19:45'te Trabzon Havalimanı'na inen 'ANA' uçağı 21:53'te Antalya'ya gitmek üzere havalandı.

Trabzon/Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde