Millilere ne kadar prim verilecek?

Millilere ne kadar prim verilecek?

Avrupa Şampiyonası'nda çeyrek finale kalma başarısı gösteren Milli Takımımızın kadrosunda yer alan her futbolcuya eşit prim verilmesi kararlaştırıldı. Rakam ne kadar?

Millilere ne kadar prim verilecek?
16px
24px
17.06.2008 15:50
ABONE OLgoogle

Federasyonun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın ve Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl'ın, çeyrek final oynamaya hak kazanan milli futbolculara verilmesi uygun görülen ödül miktarı için Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve takım kaptanı Rüştü Reçber ile bir araya geldiği ifade edildi.

Futbolcuların prim konusunda takdir edilen rakama saygı duyacaklarını federasyon yetkililerine ilettikleri kaydedilen açıklamada, Başkan Hasan Doğan ve Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl'ın, Yönetim Kurulu'ndan aldıkları yetkiyle Milli Takım oyuncularına, çeyrek finale kaldıkları için kişi başı 300 bin YTL primle ödüllendirme kararına vardıkları bildirildi.

Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde