Merve Oflaz ile köpeği Kızım'ın plaj keyfi

Merve Oflaz ile köpeği Kızım'ın plaj keyfi

Allan Hakko ile iki yıllık ilişkisini noktalayan Merve Oflaz, San Francisco'da yaşayan bir iş insanına gönlünü kaptırmıştı. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Oflaz, önceki gün Çeşme'de köpeği Kızım ile görüntülendi.

Merve Oflaz ile köpeği Kızım'ın plaj keyfi
16px
24px
17.06.2024 11:13Güncelleme: 17.06.2024 11:49
ABONE OLgoogle

 

'Survivor' yarışmasında birinci olduktan sonra ün kazanan Merve Oflaz, iş insanı Allan Hakko ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkili, ilişkilerini Uludağ tatillerinde ilan etmişti.

Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten Oflaz, aileye de girmişti. İddialara göre; bir çocuk babası Hakko, sevgilisini ilk kez babasıyla tanıştırmıştı.

AYRILDILAR!

Ünlü çiftten kötü haber ise 2022'de gelmişti. İkili, iki yıllık birlikteliğin ardından yollarını ayırmaya karar vermişti.

Ayrılığın ardından Hakko sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile yeni bir aşka yelken açarken, Oflaz da San Francisco'da yaşayan iş insanı Onur ile aşk yaşamaya başlamıştı.

KÖPEĞİYLE TATİLDE KEYİF YAPTI

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Merve Oflaz, son olarak Çeşme'de objektiflere takıldı. Önceki gün ünlü bir plajda görüntülenen Oflaz, köpeği Kızım ile birlikte tatil keyfi yaptı.

Uzun süre denizden çıkmayan 36 yaşındaki ünlü isim, daha sonra köpeği Kızım'ı sahilde bıraktıktan sonra yüzerek serinledi.

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde