Mehmet Demirkol: Arda'nın en büyük korkusu bu şampiyonanın 'Arda Krizi'yle hatırlanması

Mehmet Demirkol: Arda'nın en büyük korkusu bu şampiyonanın 'Arda Krizi'yle hatırlanması

A Milli Futbol Takımı'nda yaşanan 'Arda' belirsizliği ile ilgili spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan da bir açıklama geldi. Demirkol, "Arda ortaya çıkan kaostan rahatsız doğal olarak. En büyük korkusu bu şampiyonanın Arda Krizi'yle hatırlanması" dedi.

Mehmet Demirkol: Arda'nın en büyük korkusu bu şampiyonanın 'Arda Krizi'yle hatırlanması
16px
24px
24.06.2024 19:59Güncelleme: 24.06.2024 20:08
ABONE OLgoogle

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024'te F grubu ikinci maçında Portekiz'e 3-0 mağlup olmasının ardından başlayan tartışmalar devam ederken turnuvayı Almanya'da takip eden spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan Arda kriziyle ilgili bir açıklama geldi. 

ANTRENMANDAKİ GÖRÜNTÜ

"Arda Portekiz maçında neden oynamadı?" ve "Antrenmanda Arda dışlandı mı?" sorularına yanıt veren Demirkol, "Gerçek şu: Arda'nın kasığında ağrıları vardı. Şu anda iyi. Dünkü yelek konusu da şu: Doktor 5'e 2'ye girebilirsin diyor. Montella ise 'bugünlük lineer çalış çarşamba bana lazımsın. Bir gün daha bekleyelim' diyor. 5e 2'ye almıyor" dedi.

"ARDA'NIN EN BÜYÜK KORKUSU BU ŞAMPİYONANIN 'ARDA KRİZİ'YLE HATIRLANMASI"

Arda Güler'in yaşanan krizden büyük rahatsızlık duyduğunu da söyleyen Mehmet Demirkol, "Arda ortaya çıkan kaostan rahatsız doğal olarak. En büyük korkusu bu şampiyonanın Arda Krizi'yle hatırlanması. Bir an önce Çek maçı kazanılsın hava değişsin. Beklentisi bu" ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde