Mehmet Ali Erbil kızı Yasmin Erbil'in sevgilisine verdi veriştirdi

Mehmet Ali Erbil kızı Yasmin Erbil'in sevgilisine verdi veriştirdi

Mehmet Ali Erbil sevgilisi Gülseren Ceylan ile Akmerkez Serefina’da görüntülendi. Erbil oynayacağı yeni filmde sevgilisi Ceylan'ın Dilan Polat'ı canlandıracağını söyledi. Kızı Yasmin Erbil'in sevgilisi Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkında demediğini bırakmadı.

Mehmet Ali Erbil kızı Yasmin Erbil'in sevgilisine verdi veriştirdi
16px
24px
19.03.2024 17:53Güncelleme: 19.03.2024 21:21
ABONE OLgoogle

Plaza Yapım'ın iftar yemeğinde Berkin Kaya ve Erkan Karacan ile Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erbil "Arkadaşlarla yeni bir proje için bir araya geldik, 'Paramı geri ver' adlı komedi filminde rol alacağım, bir soygunda insanın başına neler gelebiliceğini anlatacağız mizahi bir dille, yakın zamanda sete çıkacağız.

SEVGİLİSİ GÜLSEREN DİLAN POLAT'I OYNAYACAK

Aslında 6 ay önce yazılmış bir senaryoydu bu, Dilan Polat olayları daha çıkmadan yazılmış bir senaryoydu, malum olaylara çok yakın konular işleniyor bu filmde, Gülseren'de hayırlı bir rol oynayacak. Dilan Polat'ı oynuyor kendileri. 

"BİR BAKMIŞSIN EVLENMİŞİZ"

Özel hayatı ile ilgili gelen sorulara da cevap veren Erbil "Gülseren artık benim hayat arkadaşım oldu, birbirimize öyle hitap ediyoruz, aynı evi paylaşıyoruz. Evliliklerimden sonraki en uzun süreli ilişkim. Evlilik için hayırlısı olsun diyelim, bir bakmışsınız evlenmişiz" diye konuştu. 

"KÖTÜ MÜ OLUR BİR KARDEŞLERİ DAHA OLSA"

Ünlü şovmen geçtiğimiz bir hafta katıldığı bir programda tekrar baba olmak istediğini söyleyerek çocuk yapmak istediğini ima etmişti. Yasmin Erbil ise daha sonra verdiği bir röportajda 'Öyle bir şey olamaz, onu hiç kaldıramayız' diyerek tepksini dile getirmişti. Konuyla ilgili sorulara Erbil "Yok canım kızmazlar, neden kızsınlar, kötü mü olur bir kardeşleri daha olsa … " diye konuşurken araya giren Gülseren Ceylan "Bunlar özel konular, çocuk he deyince olacak bir şey de değil, Mehmet Ali esprisine konuştu." diyerek olayı toparlamaya çalıştı. 

SURVİVOR YARIŞMASICISI YİĞİT POYRAZ HAKKINDA: HIRSIZ DAMAT İSTEMEM

Yasmin Erbil'in sevgilisi Yiğit Poyraz’ın yarıştığı Survivor programında bir eve girip hırzılık yapmasıyla ilgili düşünceleri sorulan Erbil "Hiç beklemezdim, hırsız damat istemem, kim ister ki, kendisi çok iyi tahsilatı olan bir isim ama bir yarışma insanı ne hale dönüştürüyor gördüğünüz gibi … Ben hala inanamıyorum ama kızımın ilişkisine saygı duyuyorum." diye cevap vererek çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde