Luna'ya en lezzetli margarin ödülü

Luna'ya en lezzetli margarin ödülü

Brüksel’de düzenlenen ve dünyanın 60 ülkesinden, 235 değişik markanın 430 ürün katılımıyla gerçekleştiği ITQI 2006 Üstün Lezzet Yarışması’nda, Luna Kase kendi kategorisinde şimdiye kadar verilmiş en yüksek puanı alarak ödülün sahibi oldu.

Luna'ya en lezzetli margarin ödülü
16px
24px
10.08.2006 16:58
ABONE OLgoogle

Türkiye’nin en yenilikçi markası  ve yenilikleri  ile modern kase margarin kategorisinin tartışmasız öncüsü olan LUNA KASE, kendi alanında yine bir ilke imza atarak dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan ve Belçika’da kendi alanında bağımsız kalite ve lezzet değerlendirme kuruluşu ITQI (International Taste and Quality Institute, 2006)  tarafından verilen 2006 ITQI ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ’nün (Superior Taste Award) sahibi oldu.

Luna Kase, 2006 ITQI ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ değerlendirmesinde, şu ana kadar kendi kategorisinde verilen  en yüksek puana ulaştı.

Her yıl Brüksel’de düzenlenen ve dünyanın 60 ülkesinden, 235 değişik markanın 430 ürün katılımıyla gerçekleşen, ITQI 2006  Üstün Lezzet Yarışması’nda  Avrupa'nın önde gelen saygın gastronom ve yemek uzmanlarının oluşturduğu bir kurul değerlendirmeleri yaptı. Lezzet ustaları, gurmeler ve tat uzmanları tarafından, markalar bilinmeksizin tadılarak (blind test)  değerlendirildiği ve derecelendirildiği yarışmada  margarinler için şu ana kadar verilmiş olan en yüksek lezzet ödülü LUNA KASE’nin oldu. Üst düzey diplomatların da katıldığı ödül törenine uluslararası basın büyük ilgi gösterdi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde