Loreena McKennitt dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor

Loreena McKennitt dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor

Dünyaca ünlü Kanadalı sanatçı Loreena McKennitt, yeni albümü “The Road Back Home”un ardından çıktığı “The Mask and Mirror 30.Yıl Turnesi” kapsamında Türkiye'ye geliyor. McKennitt; İzmir, Ankara ve İstanbul’da konser verecek.

Loreena McKennitt dünya turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor
16px
24px
13.05.2024 16:12Güncelleme: 14.05.2024 08:25
ABONE OLgoogle

30. sanat yılını kutlayan Kanadalı şarkıcı Loreena'nın bu yıl yayınlanan yeni albümü “The Road Back Home” 10 şarkıdan oluşuyor.

Nyckelharpa (İsveç halk çalgısı), ud, kanun, Flamenko gitar, vurmalılar gibi çeşitli enstrümanlarla bezeli albümde Loreena McKennitt vokallerin dışında piyano, klavye, akordeon ve arp çaldı.

30. YIL TURNESİ KAPSAMINDA TÜRKİYE'YE GELİYOR

Grammy ödüllerine ise iki kez aday gösterilen, ulusal ve uluslararası birçok ödül kazanan sanatçı “The Mask and Mirror 30.Yıl Turnesi” kapsamında Türkiye'ye geliyor.

İZMİR, ANKARA VE İSTANBUL'DA SAHNE ALACAK

İlk olarak 30 Haziran 2024'te İzmir'de Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verecek olan sanatçı daha sonra 1 Temmuz'da Ankara'da Atılım Üniversitesi'nde ve 2 Temmuz'da İstanbul'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde dinleyicileri ile buluşacak.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde