Kocaman alarmda!

Kocaman alarmda!

Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman, doktor Ertuğrul Karanlık’tan geniş kapsamlı bir rapor istedi.

Kocaman alarmda!
16px
24px
07.04.2011 10:39
ABONE OLgoogle

Peş peşe gelen ciddi sakatlıklarla sallanan Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman, doktor Ertuğrul Karanlık’tan geniş kapsamlı bir rapor istedi.

FORMÜLLER 2. YARIDA YARAMADI

Fenerbahçe’de arka arkaya yaşanan sakatlıklar teknik direktör Aykut Kocaman’ın canını sıktı. Sezon içinde Gökhan Gönül, Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin ve son olarak Issiar Dia’nın adalesinde yırtık oluşmasının ardından genç teknik adam kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık’tan rapor istedi.

Ligin ilk yarısında sıra dışı yöntemlerle mucize yaratan ve birçok futbolcuyu beklenenden daha önce takıma veren Karanlık’ın formülleri, ligin ikinci yarısı pek işe yaramadı. Emre hafta sonuna yetişmezse Sarı-Lacivertliler Eskişehir maçına, Selçuk ve Dia ile birlikte 3 önemli eksikle çıkacak.

DİA SÜRPRİZ OLDU

Özellikle şampiyonluk yolunda kritik haftalara girilirken, Aykut Kocaman da sağlık heyetinden bir an önce bu futbolcuların hazır hale getirilmesini istedi. Sakatlıklar yüzünden özellikle orta sahada büyük sıkıntı yaşayan Sarı-Lacivertli takımda Emre’nin zaten haftalardır kendisini aşırı zorlaması yüzünden er ya da geç bu tip bir sakatlık yaşaması bekleniyordu.

Ancak Dia ve Selçuk’un sakatlıkları herkes için sürpriz oldu. Özellikle Dia’daki sakatlığın futbolcunun gerek milli takım seyahati gerekse kendisine iyi bakmaması yüzünden gerçekleştiği ifade edildi.

HTSPOR 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde