Kızılcık Şerbeti'nin adı gibi hiç tadı yok

Kızılcık Şerbeti'nin adı gibi hiç tadı yok

Reyting rekorları kıran dizi Kızılcık Şerbeti'nin setinde sular durulmuyor. İki oyuncu polisiye sebeplerle gündeme geldi, bir oyuncu tükenmişlikten söz etti, sonra onu ti'ye alan makyöz kovuldu… Derken Müjdat Gezen de oyuncuların şikayetlerini dile getirince, yapımcı Faruk Turgut casus aramaya başladı.

Kızılcık Şerbeti'nin adı gibi hiç tadı yok
16px
24px
27.05.2024 12:36Güncelleme: 27.05.2024 13:55
ABONE OLgoogle

10 Haber Net’ten Müge Dağıstanlı’nın haberine göre Kızılcık Şerbeti'nin seti kaynıyor. Yılların sanatçısı Müjdat Gezen olaya müdahil oldu. Yapımcı herkesten kendisine çeki düzen vermesini istiyor.

10 GÜN İÇİNDE BELLİ OLACAK

Feyza Civelek’in uyuşturucu madde kullanımı, Doğukan Güngör’ün ortaya çıkan özel hayatı, Sıla Türkoğlu’nun alkollü araç kullanması, Müjde Uzman’ın da tükenmişlik sendromu yaşaması gündemden düşmedi. Set makyözü Esra Okumuş da sağlığı konusunda sıkıntı yaşayan Müjde Uzman'ın durumunu sosyal medyada ti'ye alınca kovuldu.

TV kulislerinde Yapımcı Faruk Turgut’un ekiple toplantı yaptığı dolaşıyor. Turgut, herkesin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini söylemiş. Kimin kalıp kimin gideceği de 10 gün içinde belli olacakmış.

O TWEET ORTALIĞI KARIŞTIRMIŞTI

Müjdat Gezen geçen ay şöyle bir tweet atmıştı:

"Kızılcık Şerbeti'nde çalışan arkadaşların bir grubu 'Dizi artık bitse gelecek sezon da devam etmese' demeye başlamış."

Yapımcı Faruk Turgut da dizinin gelecek sezon da devam edeceğini duyurup Müjdat Gezen'e ithafen şöyle bir cevap vermişti:

"Yaşını başını almış oyuncuların dedikodu yapması hoş olmadı."

Müjdat Gezen'e, bunu söyleyen oyuncu tespit edilmiş. Gelecek sezon olup olmayacağı belli değilmiş.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde