Kaşmir gibi sıcak ve özel babalara

Kaşmir gibi sıcak ve özel babalara

Kaşmir ve ipekte olduğu kadar, bu iki ipliği birleştirip kaşipek ile farklı bir doku oluşturarak yeni bir tutku yaratan Silk&Cashmere erkek ürünlerinde babanız için...

Kaşmir gibi sıcak ve özel babalara
16px
24px
06.06.2006 23:03
ABONE OLgoogle

Kaşmir ve ipekte olduğu kadar, bu iki ipliği birleştirip kaşipek ile farklı bir doku oluşturarak yeni bir tutku yaratan Silk&Cashmere erkek ürünlerinde babanız için yaptığınız 250 YTL’lik alışverişe 50 YTL değerinde cash check, ayrıca kayınpederiniz için ise saf ipek kravat hediye ediyor.

Silk&Cashmere babanıza kendisini özel hissettirecek sıcak ve özel ürünler sunuyor. Çağımızın en önemli duygularından biri olan ‘Özel hissetme’ duygusuna hitap eden Silk&Cashmere babalar gününe özel hazırladığı kaşmir ve ipek ürünlerinin yanı sıra aksesuarlarla da özel seçenekler sunuyor. Silk&Cashmere, kaşmir throw, saf kaşmir yelek, mat ipek gömlek, mat ipek triko, ipek - kaşmir triko, ipek kravat ve kol düğmesi ile bu özel duyguyu babalara hediye ediyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde