Kanye West, 2 milyon dolarlık Yeezy Cybertruck'ı tanıttı

Kanye West, 2 milyon dolarlık Yeezy Cybertruck'ı tanıttı

Kanye West nihayet son derece sınırlı sayıda üretilen Cybertruck'ın tasarımını açıkladı.

Kanye West, 2 milyon dolarlık Yeezy Cybertruck'ı tanıttı
16px
24px
22.05.2024 15:18Güncelleme: 22.05.2024 15:36
ABONE OLgoogle

Ünlü rapçi Kante West'in oldukça sınırlı sayıda üretilen Yeezy Cybertruck'unun tasarımını ortaya çıkardığı iddia edilen bir video ortaya çıktı. Tartışmalı bir tasarıma sahip olan tamamen siyah, fütüristik bir dokunuş ekleyen araçtan dünyada sadece 3 tane üretildi. West'in bu ilginç  araçtan birini kendi kişisel kullanımı için tuttuğu söyleniyor.

1,2 milyon dolarlık bir fiyatla satışa sunulduğu bildirilen arabanın tamamı, en üstte tuhaf, piramit benzeri bir noktada bir araya gelen düz çizgilerden oluşuyor. Arkadaki Kara şimşek dizisinden esinlenilerek yapılan benzeri fren lambası dışında kesinlikle görünür hiçbir dış özelliği olmayan tasarım, pek çok kötü karşılaştırma yapan hayranlar tarafından sosyal medyada hızlı ve acımasız bir şekilde saldırıya uğradı.

Sosyal medya kullanıcılarının "Bilgisayarın faresini yukarı çek" ve "Bu adam DVD oynatıcı kullanıyor" gibi eleştrilerine maruz kalan araç için yorumlar gelmeye ise halen devam ediliyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde