İzmir'e Kara Melek Naomi geliyor

İzmir'e Kara Melek Naomi geliyor

Naomi Campbell, 7'nci Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali'nin onur konuğu. Ünlü manken, "Kara Melek" rolünü üstlendiği The Call filminin gösterimine katılacak.

İzmir'e Kara Melek Naomi geliyor
16px
24px
21.08.2006 14:07
ABONE OLgoogle
Bu yıl 17-26 Kasım tarihleri arasında, İzmir'de, dünyanın çeşitli ülkelerinden genç sinemacıların yarışacağı festivale, Pirelli lastikleri için, yönetmen Antonie Foqua'nın çektiği ‘The Call' adlı kısa metrajlı filmde oynayan Naomi Campbell'in yanı sıra rol arkadaşı John Malkovich de katılacak. ‘The Call' adlı film İzmir'de oyuncularının da katılımıyla gösterime girecek.

İzmir Kısa Film Festivali Yönetmeni Kayhan Kırmızıgül, festivalin her geçen yıl dünya sinema sektöründe tanınırlığının arttığı ve kabul gördüğünü belirterek, şunları söyledi: “Dünyaca ünlü Pirelli lastikleri yıllardır ses getiren takvim çalışmalarına bu yıl kısa filmi de ekledi. ABD'li yönetmen Antonie Foqua'nın çektiği, Naomi Campbell ve John Malkovich'in rol aldığı ‘The Call' adlı kısa film internet üzerinde de
www.pirellifilm.com adresinde gösteriliyor. Geçtiğimiz aylarda İtalya'daki Pirelli yetkilileriyle yaptığımız görüşmeler sonucu filmi festival programına dahil ettik. Hatta, festivalde yer alma teklifimizden bir hayli memnuniyet duyduklarını yazışmalarımızda dile getirdiler. Film yönetmeni Foqua, Campbell ve Malkovich festivalin konuğu olacak.”
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde