İstilbal, Ortadoğu'da atakta

İstilbal, Ortadoğu'da atakta

İstikbal Mobilya'nın Ortadoğu'daki reklam yüzü hangi ünlü oyuncu oldu...

İstilbal, Ortadoğu'da atakta
16px
24px
28.10.2008 15:46
ABONE OLgoogle

Ortadoğu ve Körfez ülkelerinde arka arka arkaya mağaza açılışları yapmaya hazırlanan İstikbal Mobilya, bölgeye yönelik tanıtım kampanyalarına da ağırlık veriyor. Kurşun Yarası ve “Ihlamurlar altında” dizisi ile beğeni toplayan ve bu sezon "Kalpsiz Adam" dizisi ile ekranlara gelen Bülent İnal, İstikbal Mobilya'nın Ortadoğu'daki reklam yüzü oldu.

“Ortadoğuda “Sanawat Al Daya'Ah” adıyla gösterilen Ihlamurlar Altında” dizisinin sevilen oyuncusu bölge halkından büyük sevgi görüyor. İstikbal Mobilya'nın Beyrut'ta çekilen reklam filminde Bülent İnal “kamera önünde olmayı seven” bir sunucuyu espirili bir yaklaşım ile canlandırıyor.

İstikbal Mobilya'nın reklam filmini ünlü Lübnalı Yönetmen Leila Kanaan tarafından çekildi. Bölge ülkelerine yayınlanan kliplerin yaklaşık yüzde 80'nini de yöneten Kanaan, “dahi  yönetmen” olarak anılıyor. İstikbal Mobilya, başlattığı reklam kampanyası ile bu coğrafyada marka bilinirliği ve tüketici kitlesini artırmayı amaçlıyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde