İşte zorlu yarışı kazananlar

İşte zorlu yarışı kazananlar

Land Rover G4 Challenge'da ülkenmizi İngiltere'de temsil edecek 4 kişi seçildi.

İşte zorlu yarışı kazananlar
16px
24px
03.11.2008 08:53
ABONE OLgoogle

22-25 Ekim tarihleri arasında, Karadeniz sahilinden başlayan ve Kanyon Alışveriş Merkezi'nde son etabı gerçekleştirilen final mücadelesi ile ülkemizi Land Rover G4 Challenge'da temsil edecek yarışmacılar belirlendi. Erkeklerde Serdar Artuç, Murat Dikmen; bayanlarda ise Burcu Aslanağı ve Ayşin  Özerbaşkız binlerce isim arasından galip gelen isimler oldular.

Macerayı sosyal sorumluluk misyonu ile birleştiren Land Rover G4 Challenge'da ülkemizi İngiltere'de yapılacak uluslararası seçmelerde temsil edecek 4 yarışmacı belirlendi. 2750 geçerli başvuru arasından finale kalan 12 kişiden 4 başarılı yarışmacı ülkemizi İngiltere'de düzenlenecek uluslararası elemelerde temsil edecek. 2'si asil, 2'si yedek olmak üzere toplam 4 kişinin katılacağı İngiltere'deki elemelerin ardından bir bayan ve bir erkek yarışmacıdan oluşan 2 kişilik ekibimiz, ülkemizi Moğolistan'da temsil edecek.

Hem doğanın zorlu koşulları hem de birbirleriyle mücadele eden Land Rover G4 Challenge yarışmacıları 4 günlük zorlu bir sınavdan geçtiler. İstanbul'un doğal hayata kazandırılan orman sınırlarından 22 Ekim tarihinde başlayan bu çetin mücadele, 25 Ekim günü yarışmacıların Land Rover araçları ile konvoy halinde Kanyon Alışveriş Merkezi'ne ulaşması ve burada düzenlenen son etapta kazananların belli olmasıyla son buldu. Yarışmacıların İstanbul caddelerindeki konvoyu halkın büyük ilgisini çekerken, Kanyon Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, yarışmacıların büyük heyecanına tanık oldu.

Kanyon Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen son etabın ardından Burcu Aslanağı, Ayşin Özerbaşkız, Serdar Artuç ve Murat Dikmen ilk dörde kalan isimler oldular. Asil ve yedek ekipleri Kanyon Alışveriş Merkezine kurulan halatlar belirledi. Zemin kattan ikinci kata halatlara tırmanarak çıkan ve Land Rover bayrağını alarak tekrar aşağı inen 2 bayan ve 2 erkek yarışmacıdan bayanlarda Burcu Aslanağı, erkeklerde ise Serdar Artuç en kısa sürede etabı tamamlayarak asil ekibe seçilen isimler oldular.

Birincilere ödüllerini veren Land Rover Genel Müdürü Ayhan Ölçer, organizasyonun Türkiye'de Kızılay için topladığı bağışın çekini de Türk Kızılay'ı Genel Başkanı Tekin Küçükali'ye takdim etti.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde