İşte Ferhat Göçer'in sağlık durumu

İşte Ferhat Göçer'in sağlık durumu

Başhekim, Aydın-Milas karayolundaki trafik kazasında yaralanan Ferhat Göçer'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı...

İşte Ferhat Göçer'in sağlık durumu
16px
24px
26.06.2008 12:53
ABONE OLgoogle

Aydın-Milas karayolundaki trafik kazasında şarkıcı Ferhat Göçer ve şoförü yaralandı.
Aydın-Milas karayolunun Selimiye mevkiinde meydana gelen trafik kazasında, Ferthat Göçer'in şoförü Refik Öztürk'ün kullandığı otomobil karşı yönden gelen bir araçla çarpıştı. Kazada yaralanan Göçer ve şoförü, Milas 75'inci Yıl Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Söz konusu kaza bu sabah saat 07.00 sıralarında Aydın'ın Söke İlçesi sınırlarında Bafa Gölü yakınındaki Didim- Akbük Kavşağı'nda meydana geldi. İzmir'den Bodrum'a gitmek üzere yola çıkan Ferhat Göçer'in otomobili, kavşakta dönüş yapan turist taşıyan midibüsle çarparak kaza yaptı.

Göçer ve şoförü ile midibüste yaralanan turistler 75. Milas Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Başhekim Yardımcısı Dr. Levent Özbek, Ferhat Göçer'in hayati bir tehlikesinin bulunmadığını, olayın Göçer için “Sıyrıklarla atlatılmış bir kaza” olarak nitelendirilebileceğini söyledi.

Başhekim Yardımcısı Özbek, “Ferhat Bey"in genel durumu iyi. Ayağında ve yüzünde ufak bir zedelenme var. "Ağır yaralandı" şeklindeki haberler doğru değil. Beyin tomografisinin sonucunda da bir şey çıkmadı. Tedbir olarak biz tetkiklere devam edeceğiz” dedi. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde