İHKİB, Fatima Lopez’i getiriyor

İHKİB, Fatima Lopez’i getiriyor

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Fas asıllı dünya çapında tanınmış modacı Fatima Lopez’i İstanbul’a getireceklerini açıkladı.

İHKİB, Fatima Lopez’i getiriyor
16px
24px
09.05.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Damat, Tween ve ADV markalarını üreten Orka Group ve İHKİB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, İstanbul’un modanın başkenti olması için yapılan çalışmaları ve Damat, Tween ve ADV markalarının dünya serüvenine ilişkin soruları yanıtladı. Türkiye’de ve dünyada önemli tasarımcıların bulunduğuna dikkat çeken Orakçıoğlu, Fas asıllı dünya çapında tanınmış modacı Fatima Lopez’i İstanbul’a getireceklerini söyledi. Orakçıoğlu, şunları söyledi: "Atıl Kutoğlu, Dice Kayek’in, Fatima Lopez ve bir iki tasarımcıyla birlikte İstanbul’da yaptığımız organizasyonla İstanbul’un moda başkenti olmasında atılacak en önemli adımdır. İstanbul’u dünyadaki tasarımcıların buluşma noktası yapmayı planlıyoruz. Bununla ilgili önümüzdeki dönemde önemli çalışmaları yapacağız. Bu işin hareket noktası, tasarımcıların bir bölgeye ve şehre ilgi duymasıyla başlıyor. Önce biz tasarımcıların ilgisini çekip İstanbul’u onlara sevdirmek, kendilerine ait bir kent haline dönüştürmek, istiyoruz." 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde