Hande Erçel’in kazandığı para dudak uçuklattı

Hande Erçel’in kazandığı para dudak uçuklattı

Dizi projelerinin yanı sıra marka anlaşmalarıyla da adından söz ettiren Hande Erçel, son zamanlarda markaların vazgeçilmezi oldu. Kıyafet markası ve mücevher markasının yüzü olan Hande Erçel'in 6 ayda kazandığı para dudak uçuklattı.

Hande Erçel’in kazandığı para dudak uçuklattı
16px
24px
16.06.2024 23:05Güncelleme: 16.06.2024 23:06
ABONE OLgoogle

Hande Erçel, güzelliği ve katıldığı dünyaca ünlü markaların davetleriyle son dönemin gözde isimlerinden biri oldu. Oyunculuğu her ne kadar eleştirilse de güzelliğiyle adından söz ettiren Erçel, sık sık yeni projelerle sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Hakan Sabancı'yla 1 senedir birlikteliği magazin gündemin damga vuran Erçel, oyuncu Barış Arduç'la başrolü paylaşacağı Rüzgara Bırak filmi için okuma provalarına başladı.

Gazeteci Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Erçel servetine servet ekliyor. güzel oyuncu bu yılın ilk 6 ayında mayo markasından 10 milyon TL, deodorant reklamından 7 milyon TL, mücevher iş birliğinden ise 20 milyon TL kazandı.

Bu süreçte birçok festival ve etkinlikte de boy gösteren Erçel, her birinden 100 ile 150 bin dolar kazandı.

Erçel'in son 6 ayda 40 milyon TL kazandığı ortaya çıktı.

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde