Hande Ataizi'ni mutlu eden Fransız hayranı

Hande Ataizi'ni mutlu eden Fransız hayranı

Kanal D’de ekrana gelen ‘Taş Kağıt Makas’ dizisinde canlandırdığı ‘Savcı Süreyya’ karakteriyle dikkat çeken Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Hande Ataizi'ni mutlu eden Fransız hayranı
16px
24px
12.04.2024 08:44Güncelleme: 12.04.2024 09:56
ABONE OLgoogle

Bayram tatilinde olduklarını ve İstanbul’da kaldığını söyleyen ünlü oyuncu, bu sırada kendisini fark edip bayramını kutlayan Fransız bir hayranının ilgisiyle mutlu oldu.

Bu sırada kendisini görüntüleyen basın mensuplarına “Bakın Fransa’da bile kitlemiz var” sözleriyle takılan Hande Ataizi, son dönemde dünya pazarında önemli yer tutan Türk dizileri sayesinde Türk oyuncuların popülaritesinin arttığını anlattı.

Türk dizi sektörünün önemli mesafe kat ettiğini söyleyen Ataizi “Dünyada en çok dizi ihraç eden ülkeler arasında öndeyiz. Dünya çapında ilgi görüyor dizi sektörümüz. Türk dizilerinin global dünyada yer alması hem sektöre hem oyunculara yeni kapılar açıyor. Ortadoğu, Latin Amerika ve Avrupa’nın pek çok ülkesinde artık dizi oyuncularımız tanınır oldu. Bu bizim için çok gurur verici. Bakın Fransa’dan bile kitlemiz var. Az önceki beyefendi bayramımızı kutladı” dedi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde