Hamdi Akın Vatan’ı yalanladı...

Hamdi Akın Vatan’ı yalanladı...

Fenerbahçe eski Yönetim Kurulu üyesi Hamdi Akın kendisi ile ilgili bugün bazı gazetelerde yayınlanan haberlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada yazılanların doğru olmadığını söyledi.

Hamdi Akın Vatan’ı yalanladı...
16px
24px
25.07.2006 23:53
ABONE OLgoogle

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesine 'Kamuoyuna duyuru' başlığı altında bir açıklamada bulunan Akın, şu görüşleri savundu;

"Bugün bir gazetede şahsımla ilgili gerçeği yansıtmayan, asılsız bir haber yayınlanmıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği yaptığım sürede gerçekleştiği ileri süren bu mesnetsiz haber nedeniyle bireysel itibarım rencide edilmiştir.

Böylesine asılsız bir habere konu ve taraf olmakla karşı karşıya bırakılmam, bir ferdi ve neferi olmakla onur ve gurur duyduğum Fenerbahçe camiasının da itibarını rencide etmeye yönelik bir tezahürdür.

Gerek Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu'nda görev aldığım süre içinde, gerekse tüm yaşantımda ben ve arkadaşlarımın ortak hedefi Fenerbahçe'ye hizmet, Türk futbolunun gelişmesine katkıda bulunmaktan öteye geçmemiştir.

İş ve özel hayatımızdan ayırdığımız zamanımızla maddi ve manevi emeklerimizle kulübümüz ve ülkemiz sporuna verdiğimiz desteklerle anılmak yerine böylesine asılsız bir habere şahsım ve kulübümün karıştırılması beni tarifi imkansız oranda üzmüştür.

30 yılı aşkın geçmişe sahip iş hayatım, her zaman büyük bir onurla görev yaptığım Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğim dahil tüm yaşamım süresince en ufak bir leke ve şaibeye alet ve ortak olmadım ve olmayacağım."

Bu arada Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın'ın Vatan'da çıkan haberi akşam saatlerinde yalanması ve bu yalanlamanın yönetici olmamasına rağmen Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılmış olması ilginç bulundu. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde