Hakko çifti evlerini ayırdı

Hakko çifti evlerini ayırdı

Cem Hakko'nun eşini, Musevi Cemaati'nin en güzel kızı olarak tanınan Ronit Gülcan ile aldattığı iddiaları, çiftin arasına kara kedi gibi girdi

Hakko çifti evlerini ayırdı
16px
24px
21.04.2006 11:02
ABONE OLgoogle

Vakko Holding Yürütme Kurulu Başkanı Cem Hakko'nun, özel hayatı ile ilgili söylentiler artınca eşi Bettina Hakko ile sorun yaşadığı ve çiftin bu nedenle evlerini ayırdığı öne sürüldü. Çifte yakın çevrelerden sızan bilgilere göre, Cem Hakko'nun eşini 28 yaşındaki Ronit Gülcan ile aldattığı söylentileri artınca, aile içinde huzursuzluk başgösterdi. Yaklaşık 3 ay önce medyada yer alan söylentilerin gittikçe yayılması üzerine çift evlerini ayırmaya karar verdi. İddialara göre, Cem Hakko ile Musevi Cemaati'nin en güzel kızı olarak tanınan Ronit Gülcan'ın yakınlaşması 10 ay önce başladı. 1977 doğumlu olan Ronit Gülcan, Cem Hakko'nun kuzeni Alberto Elhadef'in gelini Marina Elhadef sayesinde Power FM'de Dış İlişkiler Sorumlusu olarak işe başladı. Daha sonra patron-çalışan ilişkisinin aşka dönüştüğü söylentileri yayılmaya başladı.

Aradan 9 ay geçtikten sonra Power FM'de çalışan Ronit Gülcan, işten çıkartıldı. Bu dönemde kısa süreliğine İsviçre'ye ailesinin yanına gittiği öğrenilen Bettina Hakko'nun ayrılma düşüncesinin bulunmadığı, eşinin ilişkisi bitirip evine dönmesi taraftarı olduğu haberi medyada yer aldı. Ancak aradan uzun bir süre geçmesine rağmen aşk söylentilerin dinmemesi üzerine çiftin evlerini ayırmaya karar verdiği öğrenildi.

Vatan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde