GYİAD'ın yeni başkanı Pınar Eczacıbaşı

GYİAD'ın yeni başkanı Pınar Eczacıbaşı

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği başkanlığına Pınar Eczacıbaşı seçildi. GYİAD'ın 10. Olağan Genel Kurulu Toplantısı'nda başkan seçilen Eczacıbaşı derneğin ilk kadın başkanı oldu.

GYİAD'ın yeni başkanı Pınar Eczacıbaşı
16px
24px
18.05.2006 14:53Güncelleme: 25.10.2023 14:54
ABONE OLgoogle

GYİAD'dan yapılan açıklamaya göre, derneğin 10. Olağan Genel Kurulu Toplantısı'nda yapılan seçim sonucu başkanlığa seçilen Pınar Eczacıbaşı'nın, aynı zamanda GYİAD'ın ilk kadın başkanı olma unvanına da sahip olduğu belirtildi.

Pınar Eczacıbaşı başkanlığındaki yeni GYİAD Yönetim Kurulu, Necip Uludağ, Orhan Kemal Alver, Sinan Ergin, Mesut Bülent Gence, Menend Esemenli, Nihat Karadirek, Banu Dedeman, Banu Aksoy, Günsel Ülkü Yel, Tulu Gümüştekin ve Murat Soğancıoğlu'dan oluştu.

Pınar Eczacıbaşı, Genel Kurul'da yaptığı konuşmada, GYİAD'ın bugüne kadar, üyelerinin istek ve beklentilerini yerine getirirken, işsizlik, girişimcilik, kurumsallaşma ve AB gibi konularda çalışmalar yaptığını söyledi.

Yeni dönemde GYİAD'ın üye sayısını ve etkinliğini artırmaya çalışacaklarını ifade eden Eczacıbaşı, "Yeni proje ve yaklaşımlarla daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışacağız" dedi.
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde