Global, Ulusoy'la Sığacık Yat Limanı için teklif verecek

Global, Ulusoy'la Sığacık Yat Limanı için teklif verecek

Global Yatırım Holding, Sığacık Yat Limanı Projesi'nin yapım, işletim ve devri için Ulusoy ile birlikte teklif verecek. Global Yatırım Holding A.Ş.'den Borsa'ya gönderilen açıklamada...

Global, Ulusoy'la Sığacık Yat Limanı için teklif verecek
16px
24px
24.04.2006 15:51
ABONE OLgoogle

Global Yatırım Holding A.Ş.'den Borsa'ya gönderilen açıklamada, şirketin Ulaştırma Bakanlığı Demiryollar, Limanlar ve Havameydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü tarafından ihalesine çıkılan Sığacık Yat Limanı projesinin yapım, işletim ve devri çerçevesinde Ulusoy Global Konsorsiyumu içerisinde, Ulusoy Gemi İşletmeleri A.Ş., Ulusoy Turizm ve Seyahat A.Ş., Ulusoy Roro İşletmeleri A.Ş. ve Global Altyapı Hizmetleri ve İşletmecilik A.Ş. ile birlikte teklif verme hususunda mutabakata vardığı bildirildi.

Açıklamada, Global Yatırım Holding A.Ş.'nin konsorsiyum içindeki payının yüzde 1, Global Altyapı Hizmetleri ve İşletmecilik A.Ş.'nin payının ise yüzde 60 olduğu kaydedildi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde