Gazapizm'den Gürse Birsel'e: Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten

Gazapizm'den Gürse Birsel'e: Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten

Gazapizm, arabesk rap yapan şarkıcıları eleştiren Gürse Birsel'e sosyal medya hesabından yanıt verdi. Ünlü rapçi, "Ne kadar kötü olabilir hayatınız?" diyen Birsel için "Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten" ifadelerini kullandı.

Gazapizm'den Gürse Birsel'e: Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten
16px
24px
19.06.2024 23:41Güncelleme: 19.06.2024 23:42
ABONE OLgoogle

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel, tv100'de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programında Rapçi Ezhel'i sevdiğini söyleyerek, rapçilerin şarkı sözlerinden yakındı.

"NE KADAR KÖTÜ OLABİLİR TAM OLARAK HAYATINIZ?"

Sözlerin yakınma temalı olduğunu belirten Gürsel, "Çok yetenekli çocuklar. Hepsine saygım, sevgim süper fakat bu kadar yakınmalı mıyız hayatta? Ne kadar kötü olabilir tam olarak hayatınız? Bu arada hayatınız çok kötü olabilir. İşsizlik olabilir, parasızlık olabilir... Sağlık sorunlarınızdan bu kadar şikayet edemezsiniz. Aslan gibi çocuklarsınız. Sürekli ağrı, sızıdan bahsedemezsiniz. Bakın sizde problem" dedi.

"BURASI MOSKOVA DEĞİL"

Birsel daha sonra sözlerine "Kurumuş boğazım, bacaklarım ağrıyor, başımda bir sızı... Bir şeyleri yanlış yaptıklarını düşünüyorum sağlıkla ilgili. Çok üşüyorlar. Ben çok üşürüm, benden daha çok üşüyorlar. İstanbul çok soğuk diye şikayet ediyorlar, İstanbul soğuk değil. Burası Oslo değil, Moskova değil. Burası ılıman, sıcak memleket. Gidin bir doktora ne vitamin eksikse baktırın. Sürekli şehirlerden soğuk diye şikayet var, e taşın aşkım. Birçok şikayet var. Sağlık sorunları çok var..." diye devam etti.

GAZAPİZM SOSYAL MEDYADAN YANIT VERDİ

Gazapizm olarak tanınan ünlü rapçi Anıl Murat Acar, Birsel'in bu sözlerine sosyal medya hesabından alıntılayarak cevap verdi. "Kalır burjuva düşlerin yalanlardan arda" diyen Acar, "Bu arada Gülse hanımefendinin bu videoda beni şaşırtan hiçbir söylemi yok. Tüm bunlara bu sığlıkta baktığına emindik zaten. Yeni kitabı hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde