Fenerbahçe ilk transferini duyurdu

Fenerbahçe ilk transferini duyurdu

Fenerbahçe, geçen sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile 3 yıllık anlaşmaya vardığını ve Mert Hakan Yandaş ile de sözleşme uzattığını duyurdu.

Fenerbahçe ilk transferini duyurdu
16px
24px
21.06.2024 13:51Güncelleme: 21.06.2024 13:56
ABONE OLgoogle

Fenerbahçe geçen sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile 3 yıllık anlaşmaya vardı. Sarı-Lacivertliler ayrıca takım kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile de 2 yıllık yeni sözleşme imzalandığını duyurdu.

FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI

"Futbol A Takımımızın yeni sezon hazırlıkları Teknik Direktörümüz Jose Mourinho önderliğinde başlamıştır. Bu doğrultuda; Takımımızın kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile sözleşme yenilenmiştir. 2 yıl daha Çubuklu formamızı terletecek Mert Hakan Yandaş'a parçası olduğu Fenerbahçemiz ile başarılar dileriz. Kulübümüz yine yeni sezon planlaması kapsamında; geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile de 3 yıllık anlaşmaya varmıştır. Levent Mercan'a Fenerbahçe'mize hoş geldin diyor; Sarı Lacivert renklerimizle başarılar diliyoruz."

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde