Fedon denize düştü düşecek

Fedon denize düştü düşecek

Havalar sıcakladı ama Fedon denize hala düşmedi. Bodrum denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Fedon, deniz sezonunu açmak üzere.

Fedon denize düştü düşecek
16px
24px
13.06.2024 16:10Güncelleme: 13.06.2024 16:12
ABONE OLgoogle

Bodrum'da yaşayan, yaz aylarında uzun bir süre güneşlenerek bronz tene sahip olan taverna müziğinin efsane isimlerinden Fedon Kalyoncu, sezon açılışı için bekliyor.

Milyonlar ‘Fedon denize düştü mü?’ diye sorarken, 77 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından paylaştığı videoya, ‘Yakında' notunu düştü. 

“YORULDUM, ESKİSİ GİBİ DEĞİLİM”
Beş yıl önce böbreğinde tümör çıkan şarkıcı verdiği bir röportajda şunları söylemişti:

Artık hastalıklar arttı. Eski model bir arabanın önce kaportası çürür, sonra motor yağ kaçırır… Bunları bekleyen bir insanım, olacak bunlar… Yaşımdan dolayı çok hastalıklar geldi, direniyorum. Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti… Ama ölümden korkmuyorum. Sürünmeyeyim başka hiçbir şey istemiyorum. Ölüm Allah’ın emri. Hastalık sahibi olup da benim gibi çalışan, yaşayan yoktur… Artık imkanlarım dahilinde günümü gün etmeye çalışıyorum. Hala giyip kuşanıp çıkıyorum dışarı…Ama yoruldum artık eskisi gibi değilim.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde