Erdoğanlara kulüp başkanı enişte geliyor

Erdoğanlara kulüp başkanı enişte geliyor

Emine Erdoğan'ın ağabeyi Hasan Gülbaran, kızı Müge'yi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ile evlendiriyor.

Erdoğanlara kulüp başkanı enişte geliyor
16px
24px
22.08.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın yeğeni evleniyor. Emine Erdoğan'ın ağabeyi Hasan Gülbaran, Başbakan Erdoğan'ın Üsküdar'daki ofisinde asistanlığını yapan kızı Müge'yi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün genç Başkanı Göksel Gümüşdağ ile evlendiriyor.

Gülbaran ailesi, düğün tarihi olan 2 Eylül'ü Başbakan'ın programına göre planladı. Düğünün nerede yapılacağı konusunda ise kararın bir iki gün içinde verilmesi bekleniyor. Gümüşdağ, düğün hazırlıklarının ailesini ilgilendiren özel bir mesele olduğunu belirterek, "Düğünle ilgili hazırlıkların kamuoyunda yer bulmasını doğru bulmuyoruz" dedi. Toplumsal Gelişim Merkezi'nin (TOGEM) Genel Koordinatörlüğünü yürüten Hasan Gülbaran'ın eşi Saadet Gülbaran ise bugünlerde kızının kına, çeyiz ve gelinlik işleriyle ilgileniyor.

Mehmet Canıtatlı/Bugün

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde