Erdoğan, İzmit SEKA işletmesini gezdi

Erdoğan, İzmit SEKA işletmesini gezdi

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, özelleştirilerek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne devredilen İzmit SEKA işletmesini gezdi. İşletmede yıkım işlemlerinin hızla yapılması dikkat çekti.

Erdoğan, İzmit SEKA işletmesini gezdi
16px
24px
15.07.2005 23:02
ABONE OLgoogle
Özelleştirmesi olaylı biten İzmit SEKA'yı Başbakan Erdoğan ilk defa gezdi. Nuh Çimento'daki açılıştan sonra helikopterle işletmeye gelen Başbakan'ı bir grup SEKA işçi aileleri karşıladı. Aileler, Başbakan'a çiçek vererek teşekkür etti. Erdoğan daha sonra işletmenin fabrika kısımlarını gezdi. Yıkım işlemlerinin yapıldığı alanların içinde gezen Erdoğan, işletme hakkında yetkililerden bilgi aldı. Erdoğan'a incelemede Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve partililer iştirak etti. Erdoğan, daha sonra beraberindekilerle işletmenin sosyal tesislerine geçti. Başbakan, burada yetkililerden brifing aldı. Brifinge basın mensupları alınmadı.
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde