Erdal Beşikçioğlu Melek Mosso konserinde doyasıya eğlendi

Erdal Beşikçioğlu Melek Mosso konserinde doyasıya eğlendi

Geride bıraktığımız yerel seçimlerde, Etimesgut Belediye Başkanı seçilen oyuncu Erdal Beşikçioğlu, 19 Mayıs  Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftasına özel olarak düzenlenen Melek Mosso konserinde hem eğlendi hem de doyasıya dans etti.

Erdal Beşikçioğlu Melek Mosso konserinde doyasıya eğlendi
16px
24px
17.05.2024 22:46Güncelleme: 17.05.2024 22:48
ABONE OLgoogle

Etimesgut Belediyesi, 19 Mayıs  Melek Mosso'yu hayranları ile buluşturdu. Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, Melek Mosso konserinde dans etti. O anlar kameraya yansıdı.

19 Mayıs haftasına özel olarak Ankara'da düzenlenen konser programları hız kesmeden devam ediyor. Etimesgut Belediyesi ‘Gençlik Ateşi’nin yakılacağını duyururken Melek Mosso'nun ilçede konser vereceğini ifade etmişti.

ANKARA'DA MELEK MOSSO RÜZGARI ESTİ!

Etimesgut Belediyesi tarafından yapılan duyuru ile ilçede Melek Mosso konserinin yapılacağı duyurmuştu. Etimesgut Belediyesi konsere ilişkin yaptığı açıklamada ‘’Gençlik ateşini Etimesgut’tan yakmaya başlıyoruz! Tüm halkımız davetlidir.' ifadeleri ile davette bulunurken Melek Mosso konseri de bugün gerçekleşti. Ankara'da Melek Mosso rüzgârı esti.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU DANS ETTİ!

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, Melek Mosso konserinde dans etti.

Melek Mosso'nun 'Hayatım Kaymış' şarkısında kurtlarını döken Beşikçioğlu'nun eğlendiği anlar kameralara yansıdı. 

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde