Denis Draguş'un maliyeti belli oldu

Denis Draguş'un maliyeti belli oldu

Trabzonspor, Denis Draguş için kulübü Standard Liege ile anlaştığını açıkladı ve oyuncunun maliyetini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. 

Denis Draguş'un maliyeti belli oldu
16px
24px
25.06.2024 16:55Güncelleme: 25.06.2024 16:57
ABONE OLgoogle

Transferleri art arda açıklayan Trabzonspor, Denis Draguş'un maliyetini de Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Standard Liege kulübüne 1,7 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek bordo-mavililer 4 yıllık sözleşme imzaladığı Rumen futbolcuya ise senelik 1,5 milyon Euro maaş ödeyecek.

Yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Denis Mihai Dragus'un Kulübümüze kesin transferi konusunda, Standard De Liege ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Standard De Liege'e sözleşme fesih bedeli olarak 1.700.000.-EUR 3(Üç) taksit halinde ödenecektir. Dragus ile 4 (Dört) yıllık anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya; Her bir sezon için 1.575.000.-EUR garanti ücret ödenecektir. Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek brüt ücret tutarının yüzde 3,8'i oranında ödeme yapılacaktır." denildi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde