Demirören'den Fener'e sert cevap

Demirören'den Fener'e sert cevap

Birkaç gündür Carlos konusunda birbirine giren FB ve BJK'ta Yıldırım Demirören açtı ağzını yumdu gözünü. BJK başkanına göre Fener'iin düşmanı çok...

Demirören'den Fener'e sert cevap
16px
24px
24.08.2006 11:08
ABONE OLgoogle

Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören’den Fenerbahçe’ye sert mesajlar. Başkan Yıldırım Demirören, Fenerbahçe'ye sert mesajlar gönderdi, "En büyüğüm derseniz futbol dünyası sizi hasım görür. Kazanmak için her yol mübahtır diyenlerle mücadele etmeliyiz" ifadesini kullandı

Sporİst'06 Spor Zirvesi'ne katılan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Fenerbahçe ve Başkan Aziz Yıldırım'ı hedef alan sert açıklamalar yaptı. Demirören, sporda fair - play ruhunun önemine dikkat çekerek sarı - lacivertliler ve Yıldırım'a mesaj yolladı.
Demirören, "Fair-play rakip sakatlandığında topu taca atmak değildir. Fair-play saha dışında başlar. Stadınıza gelen rakibinizi ve yöneticilerini en iyi şekilde ağırlamalısınız" dedi.

'Kaybedip, suçlamayın'
Beşiktaş Başkanı, Fenerbahçe'nin, "en büyük" olma iddasında bulunarak tepki çektiğini de söyledi. Demirören, "Ben ve diğerleri derseniz, ben en büyüğüm derseniz futbol dünyası sizi hasım görür. Kazanmak için her yol mübahtır diye düşünenlerle mücadele etmeliyiz. Sezon boyunca kupalar için mücadele edip kaybettiğinizde federasyonu veya teknik direktörlerinizi suçlamayacaksınız" diye konuştu.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde