Çıplak Janet Jackson

Çıplak Janet Jackson

Janet Jackson, 1 Aralık Dünya AIDS Günü için Amerikan FHM Dergisi'ne soyundu. İşte o pozlar...

Çıplak Janet Jackson
16px
24px
25.11.2006 23:01
ABONE OLgoogle


Pop Listelerindeki rekabeti sürdürebilen dev isimler düşünüldüğünde, 1986 yılındaki büyük çıkışı “Control” albümünden beri pop ve R& B piyasasının kraliçelerinden biri olan Janet Jackson, ona bu kariyeri sağlayan Jimmy Jam ve Terry Lewis"le beraber 20 yıldır en çok satan, en çok kazanan, ve listelerde en başarılı kadın sanatçılardan biri olarak kariyerinin 20. yılını yepyeni bir albümle kutluyor.

İlk olarak "Together again " şarkısıyla AIDS kurbanlarına ağıt yakan Janet Jackson , AIDS bilinçliği konusundaki en ünlü aktivistlerden de biri. İş böyle olunca İstanbul'daki Janet Kutlamasını, Psikolog Dj Cenk Erdem 1 Aralık Dünya Aids Gününde, EMI işbirliğiyle, Taksim Sıraselviler Andon Pera'da gerçekleştiriyor.

Amerikan FHM için soyunan Janet Jackson'ın , fotoğraf çekimlerinin ve videokliplerinin ekranlarda gösterileceği gecede , İstanbul'daki 20. yaş kutlaması gerçekleştirilmiş olacak.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde