CHP'li Önder Sav, Hz Muhammed ve Hac'la alay etti

CHP'li Önder Sav, Hz Muhammed ve Hac'la alay etti

CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Hac ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) ile alay ederek şaşırtıcı ifadelerde kullandı.

CHP'li Önder Sav, Hz Muhammed ve Hac'la alay etti
16px
24px
17.05.2008 23:55
ABONE OLgoogle
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Önder Sav, Hac ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) ile alay ederek şaşırtıcı ifadelerde kullandı. Bir program için Ankara'nın Elmadağ ilçesine giden Önder Sav, İlçe Belediye Başkanı'nı ziyaretinde yanına gelen partili Mustafa Ünal'ın hacca gitme arzusu ile ilgili sözlerine alaycı bir üslupla cevap verdi.

Hacca gitmeye niyetlendiğini söyleyen Mustafa Ünal'a alaycı bir üslupla, "Boş ver Araplara para kaptırma" diyen Sav, vatandaşın inancıyla alay ediyor. Yaşının 80'e geldiğini, bir ayağının çukurda olduğunu, onun için hacca gitme niyetinde olduğunu kendine has safiyaneliği ile Sav'a anlatmaya çalışan CHP'li Mustafa Dede, Önder Sav'dan hiç beklemediği bir cevap aldı. Sav'ın, alaycı bir ifade ile, "Bakarsın Muhammed seni bırakmaz. Sen yine şey yapma" sözü karşısında Mustafa Dede, büyük bir şaşkınlık yaşayarak sessizce ortamdan ayrıldı.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde