Cepten ücretsiz TV izeme keyfi

Cepten ücretsiz TV izeme keyfi

R67, hiçbir ücret ödemeden kesintisiz ve sınırsız televizyon izleme imkânı sunuyor.

Cepten ücretsiz TV izeme keyfi
16px
24px
01.04.2008 14:42
ABONE OLgoogle

ürkiye'nin ilk Türk çift sim kartlı cep telefonu markası olan DRV Mobile, teknoloji harikası telefonu R67'yi Portaxe'da düzenlediği özel bir gece ile tanıttı. Ünlü manken Ece Gürsel ve sinema oyuncusu Nuri Alço'nun eşliğinde tanıtılan R67, hiçbir ücret ödemeden kesintisiz ve sınırsız televizyon izleme imkânı sunuyor. Aktif çift sim kart kullanımı da yine R67 ile avucunuzda! 

Dervişoğulları Şirketler Grubu'nun teknoloji dünyasında hızla büyüyen cep telefonu markası DRV Mobile, Türkiye'de ilk kez televizyon ve çift sim kart kullanımını bir araya getirdiği ürünü R67'yi, ünlü manken Ece Gürsel eşliğinde Portaxe'da tanıttı. Yılların sinema oyuncusu Nuri Alço'nun çekiliş yaptığı gecede bir misafir R67 cep telefonu sahibi oldu. Geceye katılan konuklar tarafından büyük ilgi gören R67 ile internet bağlantısı gerekmeksizin ücretsiz olarak TV izlenebiliyor ve iki ayrı telefon hattı aktif olarak kullanılabiliyor. R67, üstün görüntü kalitesi ve kolay kullanımıyla da birçok özelliği bir arada sunuyor.

DRV Mobile'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Dervişoğlu ve Genel Koordinatörü Murat Güven'in yönetiminde yürütülen Ar-Ge çalışmalarıyla birlikte piyasaya sunulan, çift sim kart teknolojisine sahip televizyonlu cep telefonu R67, iletişim çağının en gelişmiş özelliklerini taşıyor.

Şık bir tasarıma sahip olan DRV Mobile R67 ile televizyonunuzu ve iki adet cep telefonunuzu aynı anda tek bir cihazda yanınızda taşıyabilirsiniz. Karasal alanda yayın yapan tüm kanalları izleyebileceğiniz R67 ile kaçırmak istemediğiniz maçları, konserleri, haberleri, dizileri mükemmel görüntü kalitesinde, kesintisiz ve sınırsız izleyebilirsiniz.
 
R67 ile televizyon izleme ve çift sim kart kullanımı bir arada!

Türkiye'de ilk kez aktif olarak kullanılabilen çift sim kart özelliği ve cep telefonundan ücretsiz olarak direkt TV yayını yapan R67'nin 250 saat bekleme süresi, 8 saat ise konuşma süresi var.  7'den 77'ye her yaş grubuna hitap eden ve kullanımı oldukça kolay olan R67'nin 240 x 320 piksel dokunmatik ekranı, net görüntü kalitesinin yanı sıra kısa yol tuşları sayesinde televizyon seyrederken kanallar arası geçiş kullanımı da çok kolay.

DRV Mobile R67'de FM radyonuzu kulaklık takmadan telefon üzerinden rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca 2.0 MP kamera, 4x dijital zoom, bluetooth, 1Gb hafıza kartı, handsfree, MP3, MP4, GPRS, WAP, titreşim, ajanda, video kayıt, ses kayıt gibi özellikleriyle de cep telefonu kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

 “Yaşam İletişimdir” sloganıyla televizyon ve çift sim kart devrini başlatan ve Türkiye'nin ilk Türk çift sim kartlı Cep Telefonu Markası olan DRV MOBILE, ürünlerinde 2 yıl garanti + 1 yıl boyunca da Cep Kask garantisi sunuyor. 
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde